Yeni Telefon Numaralarımız: 0216 561 7570-71-72-73 0530 201 91 72-73 Samandıra Yolu Sokak:32 Büyükbakkalköy Mahallesi Maltepe/İstanbul

WinArt Dergi Röportaj

Kendi Üretim Teknolojileri ile Sektörde Öncü

Billurpen, 1989 yılında, İstanbul Beşiktaş'ta Billur Cam olarak kurulmuş; daha sonra 90'lı yılların başında Pimapen bayiliğine almıştır. Geçen 23 yılın sonunda ise kapasite ve fabrika büyüklüğünde birinci sıraya yükselmiştir.

90'lı yılların başında aldıkları Pimapen bayiliğini 23 yıl boyunca devam ettirirken, 96 yılında PVC imalatına başlayan şirket 2011 yılında yaptıkları yeni yatırımlarla, yeni fabrikalarına taşınmıştır. Bugün 40'ın üzerinde çalışanaları vardır. İstanbul Büyükbakkalköy'de 5500 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 7500 metrekare alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Pimapen üretici bayisi olarak Türkiye'de kapasite ve fabrika büyüklüğü açısından birinci sıradalar. En son teknoloji profil işleme CNC ve robot teknolojisi ile hizmetlerine devam etmektedir..

Satışları; kaliteli ürün ve satış sonrasına uzanan destek hizmetine yönelik olup, satıcı bayilerine de her türlü desteği gününde vermek ilkesini edinmişlerdir. Billurpen araç filosu ile Türkiye geneline 7/24 hizmet vermektedir.

Verdikleri kaliteli hizmetlerini, teknolojinin en son sistemlerini kullanarak uluslararası kalite standartlarında üreterek ve her geçen gün kullandıkları aksesuarlarla yükselmektedir.

Müşterilerinin memnun kalabilmeli için uygun fiyat seçenekleri ile müşteri memnuniyeti ilkesiyle ve onlardan gelen her türlü bilgi ışığında Ar-Ge çalışmalarına devam ederek her geçen gün kendilerini geliştirmektedirler. Satışlarını rekabete dayalı agresif şekilde yapmakta olup, ulaşabildikleri hemen hemen her bölgeye hakim olmaya çalışmaktadırlar.

Son olarak haksız rekabet yaparak rakip firmaları zedeleyen firmaların önüne geçip kaliteden ödün vermeden en hesaplı şekilde fiyatlarıyla ilklerde olmak öncelikli hedeflerinden biridir.