Destek Hattı0 (216) 561 75 70

Kendi Üretim Teknolojileri ile Sektörde Öncü

1989 yılında BİLLUR CAM olarak kurulmuş olan firmamız, cam ve alüminyum doğrama imalatı yaparak hizmete başlamıştır. 1990 yılında Pimapen pvc pencere sistemi ile ile tanışıp satıcı bayii olarak hizmetine devam etmiştir.

PVC sektöründeki gelişmeleride takip eden firmamız, daha kaliteli üretim yapmak amacıyla BİLLUR PENCERE LTD. ŞTİ. adı altında pimapen üretici bayiliğine geçmiştir. Yaptığımız kaliteli üretim ve hizmet sayesinde şirketimiz şimdiden Pimapen'in yanında ayrı bir marka haline gelmiştir. Firmamız kaliteli üretim ve hizmeti kendine ilke edinmiş, bu ilkelerden taviz vermeden satıcı bayii ağını sürekli genişleterek koymuş olduğu yüksek hedeflere ulaşmaya devam etmektedir.

Dünyada ve ülkemizde pvc sektöründeki gelişmeleri sürekli takip eden firmamız, son sistem, bilgisayar ortamında profil işleme merkezi CNS sistemi ile birinci sınıf, kaliteli üretim yapmaktadır.

Firmamız ülkemizde satış kalitesi bakımında sektörün her zaman en iyi yerinde bulunmaktadır. Artan üretime paralel olarak kendimizi geliştirmekte ve yurt dışına ihracat yapmaktayız.

Her geçen gün son teknoloji makinalarla artan üretimimiz, yüksek profil işleme kapasitesine sahiptir.

Firmamız sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutup kaliteli üretim ve hizmeti ilke edinmiş, Ülkemize faydalı olmayı görev bilmiştir.

WhatsApp ile Hemen Ulaş!